Maseya xebitandinê ya mekanîkî ya TS-1 ji pola zengarnegir hatî çêkirin, ku xwedan hêza mekanîkî ya bilind, berxwedana korozyonê û paqijkirina hêsan e.
Bilindahiya rûyê nivînan bi ajokera hîdrolîk verast bikin, û goşeya plakaya lingê paşîn bi amûrên din ên alîkar verast bikin.
Bingeha bi şiklê T ya maseya emeliyatê ya hîdrolîk sabît e û her weha dikare ji bo bijîşkên ku demek dirêj dixebitin cîhek têrker ji bo lingan peyda bike.
Du bijarte hene, plakaya lingê entegre û plakaya lingê parvekirî, ji bo kesên bi hewcedariyên xerîdar ên cûda guncan in.
1.Bingeha T
Bingeha ergonomîk a bi şiklê T ya maseya emeliyata destî ne tenê xwedî îstîqrar û tevgera nerm a baş e, lê di heman demê de ji bo bijîşkan cîhê têr ê lingan peyda dike da ku di dema xebata demdirêj de westandinê kêm bike.
2.Pira Gurçikê ya Çêkirî
Pira lumbar a çêkirî dikare bi 110 mm bilind bibe, ku ji bo bijîşkan ji bo pêkanîna emeliyata gurçikê hêsan e.
3. Amûrên Cûrbecûr
Amûrên standard piştgiriya milê, piştgiriya milê, piştgiriya laş, ekrana anesteziyê, û piştgiriya lingan vedihewîne da ku operasyonên cûrbecûr hêsan bikin.
4. Sîstema Bilindkirina Hîdrolîk
Bi rêya hîdrolîk tê ajotin, û bilindahiya rûyê maseya xebitandinê ya mekanîkî bi pedala lingê tê verastkirin. Bi nermî û bêdeng dixebite. Her çend elektrîk qut be jî, dikare bi awayekî normal bixebite. Ji bo deverên ku elektrîka wan ne aram e, maseyên xebitandinê yên hîdrolîk dikarin werin hilbijartin.
5.Plaqeya Lingê ya Yekgirtî an Plaqeya Lingê ya Parçekirî
Guhertoyek hêsan a plakaya lingê ya giştî heye, biha jî guncaw e. Her wiha plakaya lingê ya parçekirî jî heye, ku dikare were sererastkirin jor û jêr, û dikare ji bo hêsankirina cûrbecûr emeliyatên lingên jêrîn ber bi derve ve were firehkirin.
Parametran
| Modela Babetê | Maseya Xebatê ya Mekanîkî ya TS-1 |
| Dirêjahî û Firehî | 1980mm*500mm |
| Bilindahî (Jêr û Jor) | 950mm/ 750mm |
| Plaqeya Serî (Jor û Jêr) | 45°/ 90° |
| Plaqeya Piştê (Jor û Jêr) | 75°/ 30° |
| Plaqeya Lingan (Jor / Jêr / Ber bi Derve) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburgê Berevajî | 20°/ 30° |
| Tewandina Alîkî (Çep û Rast) | 20°/ 20° |
| Bilindahiya Pira Gurçikê | ≥110mm |
| Doşek | Doşeka Bîranînê |
| Materyalê Sereke | 304 Pola Zengarnegir |
| Kapasîteya Barkirina Herî Zêde | 200 KG |
| Libersekînîn | 1 Sal |
SPêvekên standard
| Na. | Nav | Hejmar |
| 1 | Ekrana Anesteziyê | 1 Parçe |
| 2 | Piştgiriya Laş | 1 Cot |
| 3 | Piştgiriya Destan | 1 Cot |
| 4 | Bêhna mil | 1 Cot |
| 5 | Çengê çokê | 1 Cot |
| 6 | Kelepçeya Sazkirinê | 1 Setek |
| 7 | Doşek | 1 Setek |