Maseya xebitandinê ya jineolojiyê ya hîdrolîk a TF, laş, stûn û bingeh hemî ji polayê zengarnegir têne çêkirin, xwedî hêza mekanîkî ya bilind, berxwedana korozyonê ye, û ji bo paqijkirin û dezenfektekirinê guncan e.
Ev maseya emeliyatê ya jineolojiyê ya hîdrolîk bi standard bi bêhnvedana mil, kembera mil, destgir, bêhnvedana lingan û pedal, lavaboyek axê bi parzûnekê, û çiraya muayeneya jineolojîk a vebijarkî tê.
Bilindahiya maseya xebitandina jineolojiyê ya hîdrolîk dikare bi pedalan were verast kirin, û meyla nivînan dikare bi hejandina destgirê were verast kirin.
Dema ku firên tê pêlkirin, bingeha sabît a li binê nivînan tê daxistin, ku rûbera têkiliyê bi erdê re zêde dike û aramiya nivînan misoger dike.
Ew bi berfirehî di jineolojî, obstetrikê, urolojiyê û neştergeriya anorectal de tê bikar anîn.
1. Materyalê Pola Zengarnegir
Laşê sereke, rayên alî, stûna rakirinê û bingeha maseya xebitandinê ya jineolojiyê ya hîdrolîk ji pola zengarnegir a kalîteya bilind 304 hatine çêkirin, bi hêza mekanîkî ya bilind, berxwedana korozyonê û paqijkirina hêsan.
2. Rûyê Maseyê yê Fireh
Firehiya rûyê maseya xebitandinê ya jineolojiyê ya hîdrolîk dikare bigihîje 600 mm, ku ji bo mirovên celebê laşek taybetî pir dostane ye û rehetiyê baştir dike.
3. Amûrên Piralî
Ji bilî bêhna milê ya standard, kemerên milê, destgirt, bêhna lingan, pedalên lingan, lavaboya çopê û çiraya muayeneya jineolojîk jî vebijarkî ne.
4. Lingê Sabît ê Bêhempa
Lingê sabît ê maseya xebatê ya bêhempa qada têkiliyê bi erdê re zêde dike û aramiya jineolojiya hîdrolîk misoger dike.
Parametre
| Modela Babetê | Maseya Operasyona Jineolojiyê ya Hîdrolîk a TF |
| Dirêjahî û Firehî | 1800mm * 600mm |
| Bilindahî (Jêr û Jor) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Trendelenburgê Berevajî | 8°/ 20° |
| Plaqeya Piştê (Jor û Jêr) | 70°/ 11° |
| Woltî | 220V/110V |
| Pircarînî | 50Hz / 60Hz |
| Doşek | Doşeka bêderman |
| Materyalê Sereke | 304 Pola Zengarnegir |
| Kapasîteya Barkirina Herî Zêde | 145 KG |
| Libersekînîn | 1 Sal |
SstandardVêra
| Na. | Nav | Hejmar |
| 1 | Piştgiriya Destan | 1 cot |
| 2 | Destik | 1 cot |
| 3 | Plaqeya Lingan | 1 perçe |
| 4 | Doşek | 1 set |
| 5 | Hewza Bermayiyan | 1 perçe |
| 6 | Kelepçeya Sazkirinê | 1 Cot |
| 7 | Çengê çokê | 1 Cot |
| 8 | Pedal | 1 Cot |