Ev maseya emeliyatê ya elektro-hîdrolîk ji 5 beşan pêk tê: beşa serî, beşa piştê, beşa qûnan, du beşên lingan ên veqetandî.
Materyalê fîberê yê ku ronahiya bilind vediguhêze û her weha xizandina horizontî ya 340 mm garantî dike ku di dema skankirina tîrêjên X de xalên kor çênabin.
Ev maseya xebitandinê ya elektro-hîdraulîk bi pergala kontrola dualî ve hatî çêkirin da ku xebitandina bê pirsgirêk misoger bike.
Ew dikare bi çarçoveyek serî ya pirfonksiyonel û çarçoveyek kişandina ortopedîk ve were saz kirin.
Fonksiyona vesazkirina yek bişkojkî, dikare pozîsyona horizontal a orîjînal vegerîne. Çemandina yek bişkojkî û çemandina berevajî, fonksiyona panela lingan a elektrîkî, gelek dem teserûf dike.
Ew ji bo cûrbecûr emeliyatan, wek emeliyata zik, nexweşiyên jidayîkbûnê, jinekolojî, ENT, urolojî, anorectal û ortopedîk, û hwd. minasib e.
1.Rûyê Maseyê Dirêjtir û Firehtir
Dirêjahiya rûyê maseya xebitandinê ya elektro-hîdraulîk dikare bigihîje 2180 mm, û firehî dikare bigihîje 550 mm, ku ji bo hewcedariyên hin komên taybetî guncan e û di heman demê de dikare nexweş rehettir bike.
2. Sîstema Kontrola Duqat
Tabloya xebitandinê ya elektro-hîdraulîk bi pergalek dualî ya kontrolkera sereke/alîkar ve hatî çêkirin da ku operasyona bê pirsgirêk misoger bike.
3.Flex & Re-flex & Resetkirina bi yek bişkokê
Fonksiyona vesazkirina yek-bişkokî, dikare pozîsyona horizontî ya orîjînal, şemitîna yek-bişkokî û şemitîna berevajî vegerîne
4. Plaqeya Lingê ya Elektrîkî ya Verastkirî ya Bijarte
Sêwirana modular a pêvekirî ya plakaya lingan dikare plakaya lingan bi elektrîkî verast bike, ku ev yek dema verastkirina pozîsyonê pir xilas dike.
5. Bateriya şarjkirî ya çêkirî
Maseya xebitandinê ya elektrîk-hîdrolîk a TDY-Y-2 bi bataryayek şarjkirî ya performansa bilind ve hatî çêkirin, ku dikare hewcedariyên 50 operasyonan bicîh bîne. Di heman demê de, ew xwedî dabînkirina hêza AC ye da ku enerjiya elektrîkê peyda bike da ku ewlehiya herî zêde misoger bike.
Parametran
| CinsŞanî | Maseya Xebatê ya Elektro-Hîdrolîk a TDY-Y-2 |
| Dirêjahî û Firehî | 2160mm*550mm |
| Bilindahî (Jêr û Jor) | 1100mm/ 690mm |
| Plaqeya Serî (Jor û Jêr) | 18° 45° |
| Plaqeya Piştê (Jor û Jêr) | 85°/ 40° |
| Plaqeya Lingan (Jor / Jêr / Ber bi Derve) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburgê Berevajî | 28°/ 28° |
| Tewandina Alîkî (Çep û Rast) | 18°/ 18° |
| Bilindahiya Pira Gurçikê | 100mm |
| Xêzkirina asoyî | 340mm |
| Pozîsyona sifir | Yek bişkok, standard |
| Flex/ Refleks | Operasyona Hevbeş |
| Lijneya tîrêjên X | Bixwe |
| Panela Kontrolê | Rêzan |
| Bişkoka rawestandina acîl | Rêzan |
| Sîstema elektromotorê | Chaoger ji Taywanê |
| Woltî | 220V/110V |
| Pircarînî | 50Hz / 60Hz |
| Hêz û Kompaktî | 1.0 KW |
| Pîl | Erê |
| Doşek | Doşeka Bîranînê |
| Materyalê Sereke | 304 Pola Zengarnegir |
| Kapasîteya Barkirina Herî Zêde | 200 KG |
| Libersekînîn | 1 Sal |
Aaksesûar
| Na. | Nav | Hejmar |
| 1 | Ekrana Anesteziyê | 1 perçe |
| 2 | Piştgiriya Laş | 1 cot |
| 3 | Piştgiriya Destan | 1 cot |
| 4 | Piştgiriya Milê | 1 cot |
| 5 | Piştgiriya Lingan | 1 cot |
| 6 | Destgirê Pira Gurçikê | 1 perçe |
| 7 | Doşek | 1 Setek |
| 8 | Kelepçeya Sazkirinê | 8 parçe |
| 9 | Kelepçeya Sazkirina Dirêj | 1 cot |
| 10 | Kontrola ji dûr ve | 1 perçe |
| 11 | Xeta Elektrîkê | 1 perçe |
| 12 | Rûnê Hîdrolîk | 1 qutî rûn |