Tabloya xebitandina hîdrolîk a elektrîkî ya TDY-Y-1 avahiya veguheztina hîdrolîk a elektrîkî ya hawirdekirî bikar tîne, ku cîhê teknolojiya veguheztina çîpa push-a elektrîkê ya kevneşopî digire.
Rêzkirina pozîsyonê rasttir e, leza tevgerê yekrengtir û aramtir e, û performans pêbawer û domdar e.
Bingeha bi şiklê Y îstîqrar û cîhê têr ji bo lingan peyda dike.
Fonksiyona wergerandinê û texteya nivînê ya şefaf, ku bi C-arm ve hatî sazkirin, dikare skankirina tîrêjên X ya tevahiya laş pêk bîne.
Sîstema kontrola dualî, ji bilî kontrola dûr a destan, bi sîstema kontrola awarte ya stûnî ve jî hatiye sazkirin. Fonksiyona vesazkirina yek-bişkokî karîgeriya karê bijîşk peyda dike.
Ev maseya xebitandinê ya entegre ya elektro-hîdraulîk ji bo cûrbecûr emeliyatan, wekî emeliyata zik, jineolojî, ENT, urolojî, anorectal û ortopedîk, û hwd. minasib e.
1.Sîstema Kontrola Duqat
Maseya xebitandinê ya Elektrîk-Hîdrolîk a TDY-Y-1 xwedî rêbazên dualî yên kontrolê ye, yek ji wan kontrolkera bi têl e, bi fonksiyona vesazkirina asta otomatîk a yek-mifteyê. Û ya din jî pergala kontrola acîl a stûnê ye. Du setên pergalên xebitandinê yên serbixwe bi heman fonksiyonê piştrast dikin ku pergala kontrola acîl hîn jî dikare bi pêbawerî bixebite dema ku kontrolkera bi têl têk diçe, û karanîna ewle ya maseya xebitandinê misoger dike.
2. Ji bo Skenkirina X-ray heye
Serê maseya OR ya elektrîkî-hîdrolîk dikare tîrêjên X derbas bike, û rêhesinek rêber li binê maseyê hatiye saz kirin da ku qutiyên fîlmên tîrêjên X veguhezîne.
3. Lihevhatî bi C-arm re
Lêdana tevgera horizontî ya elektrîkî 340 mm ye, ku ji bo C-arm cîhek pozîsyonê ya rast û hêsan peyda dike, û dikare bêyî ku nexweş bilive, rontgena tevahiya laş pêk bîne.
4. Pîlên ji nû ve şarjkirî
Maseya emeliyatê ya Elektrîk-Hîdrolîk a TDY-Y-1 bi bataryayên şarjkirî yên performansa bilind ve hatî çêkirin, ku dikarin hewcedariyên ≥50 operasyonan bicîh bînin, û piştrast dikin ku ew bêyî dabînkirina hêzê ya derveyî dixebite. Batarya şarjkirî hewceyê lênêrînê nake û dikare ji bo demek dirêj were bikar anîn. Di heman demê de, hêza AC dikare were bikar anîn da ku enerjiya elektrîkê peyda bike da ku ewlehiya herî zêde were misoger kirin.
5.Obişkoka neResetFrûnkirin
Fonksiyona nû ya vesazkirina yek-bişkokî operasyonên tevlihev hêsantir dike
Parametre
| Modela Babetê | Maseya Xebatê ya Elektrîkî-Hîdrolîk a TDY-Y-1 |
| Dirêjahî û Firehî | 1960mm * 500mm |
| Bilindahî (Jêr û Jor) | 1090mm / 690mm |
| Plaqeya Serî (Jor û Jêr) | 60°/ 85°/0° |
| Plaqeya Piştê (Jor û Jêr) | 85°/ 40° |
| Plaqeya Lingan (Jor / Jêr / Ber bi Derve) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburgê Berevajî | 28°/ 28° |
| Tewandina Alîkî (Çep û Rast) | 18°/ 18° |
| Bilindahiya Pira Gurçikê | 100mm |
| Xêzkirina asoyî | 340mm |
| Pozîsyona sifir | Yek bişkok, standard |
| Flex/ Refleks | Operasyona Hevbeş |
| Lijneya tîrêjên X | Bixwe |
| Panela Kontrolê | bixwe |
| Bişkoka rawestandina acîl | Bixwe |
| Sîstema elektromotorê | Chaoger ji Taywanê |
| Woltî | 220V/110V |
| Pircarînî | 50Hz / 60Hz |
| Hêz û Kompaktî | 1.0 KW |
| Pîl | Erê |
| Doşek | Doşeka Bîranînê |
| Materyalê Sereke | 304 Pola Zengarnegir |
| Kapasîteya Barkirina Herî Zêde | 200 KG |
| Libersekînîn | 1 Sal |
SPêvekên standard
| Na. | Nav | Hejmar |
| 1 | Ekrana Anesteziyê | 1 perçe |
| 2 | Piştgiriya Laş | 1 cot |
| 3 | Piştgiriya Destan | 1 cot |
| 4 | Piştgiriya Milê | 1 cot |
| 5 | Piştgiriya Lingan | 1 cot |
| 6 | Plaqeya Pêyan | 1 cot |
| 7 | Destgirê Pira Gurçikê | 1 perçe |
| 8 | Doşek | 1 Setek |
| 9 | Kelepçeya Sazkirinê | 8 parçe |
| 10 | Kontrola ji dûr ve | 1 perçe |
| 11 | Xeta Elektrîkê | 1 perçe |
| 12 | Rûnê Hîdrolîk | 1 qutî rûn |