Hemû berg ji pola zengarnegir 304 hatiye çêkirin, paqijkirin û dezenfektekirina wê hêsan e.
Materyalê fîberê veguhestina ronahiya bilind ji bo karanîna X-ray minasib e.
Dizayna doşeka firehkirî dihêle ku nexweş bi rehetî li ser maseya emeliyatê razin.
Tabloya xebitandinê ya elektro-hîdraulîk a TDY-G-1 pergala kontrola hîdrolîk a pêşkeftî, valfên elektromagnetîk ên pêbawer û pompên rûnê ji Taywanê bikar tîne, performansa bêdeng û aram peyda dike.
1.Ultra-nizmPpozîsyon
Bilindahiya herî nizm a vê maseya OR ya elektrîkî-hîdraulîk dikare bigihêje 520 mm, ku ji bo emeliyata mêjî û emeliyata çavan pir guncaw e. Plaqeya serê veqetandî dikare karanîna maseya emeliyatê bi çarçoveya serê birînê re bicîh bîne.
2. Plaqeya serê hevbeş a ducarî
Plaqeya serê du-hevgirtî ya vê Maseya Oralê ya Elektrîk-hîdrolîk dikare bilindahiya serê nivînan bi awayekî azad eyar bike, û dihêle ku nexweş dema ku di pozîsyonên cûda de operasyonan dike goşeyek serê rehet hebe.
3.Bavakirin-di gurçikê deBşeh
Pira gurçikê ya çêkirî ji materyalê PMMA-ya bihêz hatî çêkirin, zû digihîje pozîsyonên cûrbecûr, û dema xebitandinê pir xilas dike.
4. Bateriya şarjkirî ya çêkirî
Ew bi bataryayek şarjkirî ya performansa bilind ve hatî çêkirin, ku dikare hewcedariyên 50 operasyonan bicîh bîne. Di heman demê de, ew xwedî dabînkerê hêza AC ye da ku enerjiya elektrîkê peyda bike da ku ewlehiya herî zêde misoger bike.
5. Frenên Mekanîkî
Frenên pedal ên mekanîkî zûtir, rehet, ewle û pêbawer in
Parametran
| Modela Babetê | Tabloya OR ya Elektrîkî-Hîdrolîk a TDY-G-1 |
| Dirêjahî û Firehî | 2080mm * 550mm |
| Bilindahî (Jêr û Jor) | 820mm / 520mm |
| Plaqeya Serî (Jor û Jêr) | 45°/ 90° |
| Plaqeya Piştê (Jor û Jêr) | 80°/ 20° |
| Plaqeya Lingan (Jor / Jêr / Ber bi Derve) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburgê Berevajî | 20°/ 20° |
| Tewandina Alîkî (Çep û Rast) | 15°/ 15° |
| Bilindahiya Pira Gurçikê | 110mm |
| Sîstema elektromotorê | Chaoger ji Taywanê |
| Woltî | 220V/110V |
| Pircarînî | 50Hz / 60Hz |
| Hêz û Kompaktî | 1.0 KW |
| Pîl | Erê |
| Doşek | Doşeka Bîranînê |
| Materyalê Sereke | 304 Pola Zengarnegir |
| Kapasîteya Barkirina Herî Zêde | 200 KG |
| Libersekînîn | 1 Sal |
SPêvekên standard
| Na. | Nav | Hejmar |
| 1 | Ekrana Anesteziyê | 1 perçe |
| 2 | Piştgiriya Laş | 1 cot |
| 3 | Piştgiriya Destan | 1 cot |
| 4 | Piştgiriya Milê | 1 cot |
| 5 | Piştgiriya Lingan | 1 cot |
| 6 | Piştgiriya lingan | 1 cot |
| 7 | Destgirê Pira Gurçikê | 1 perçe |
| 8 | Kelepçeya Sazkirina Dirêj | 1 cot |
| 9 | Kelepçeya Sazkirinê | 8 parçe |
| 10 | Dûrdestiya Destî | 1 perçe |
| 11 | Xeta Elektrîkê | 1 perçe |
| 12 | Pedal | 1 Cot |