Maseya xebitandinê ya elektrîkê ya TDY-1 pergala xebitandinê ya motora çîpa push a elektrîkê bikar tîne da ku di dema xebitandinê de cûrbecûr sererastkirinên helwestê temam bike, di nav de rakirina maseyê, tewandina pêş û paş, tewandina çep û rast, qatkirina plakaya paşîn û wergerandin.
Ev maseya xebitandinê ya elektrîkî ya pirfonksiyonel ji bo cûrbecûr emeliyatan, wek emeliyata zik, nexweşiyên jidayîkbûnê, jineolojiyê, ENT, urolojiyê, anorectal û ortopediyê, û hwd. minasib e.
1. Di Skenkirina X-ray de peyda dibe
Maseya PFCC dikare di dema operasyonan de ji bo şopandina tîrêjên X were bikar anîn. Maseya emeliyatê ya elektrîkî ya TDY-1 dikare ji 300 mm zêdetir were veguheztin, ku di dema emeliyatê de qadek perspektîfek baş ji bo C-arm peyda dike, û dikare bi qutiyên fîlmên tîrêjên X re were bikar anîn.
2. Pergala Kontrola Duqat a Bijarte
Kontrolkera destan û kontrolên panelê yên vebijarkî ji bo emeliyatê parastina duqat pêşkêş dikin.
3. Bateriya şarjkirî ya çêkirî
Maseya emeliyatê ya elektrîkî ya TDY-1 bi bataryayek şarjkirî ya performansa bilind ve hatî çêkirin, ku dikare hewcedariyên 50 operasyonan bicîh bîne. Di heman demê de, ew xwedî dabînkirina hêza AC ye da ku enerjiya elektrîkê peyda bike da ku ewlehiya herî zêde misoger bike.
4. Pira Gurçikê ya Çêkirî
Pira lumbar a çêkirî, ji bo bijîşkan hêsan e ku emeliyata safra û gurçikê bikin
Parametre
| Modela Babetê | Maseya Xebatê ya Elektrîkî ya TDY-1 |
| Dirêjahî û Firehî | 2070mm*550mm |
| Bilindahî (Jêr û Jor) | 1000mm/ 700mm |
| Plaqeya Serî (Jor û Jêr) | 45°/ 90° |
| Plaqeya Piştê (Jor û Jêr) | 75°/ 20° |
| Plaqeya Lingan (Jor / Jêr / Ber bi Derve) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburgê Berevajî | 25°/ 25° |
| Tewandina Alîkî (Çep û Rast) | 15°/ 15° |
| Bilindahiya Pira Gurçikê | ≥110mm |
| Xêzkirina asoyî | 300mm |
| Flex/ Refleks | Operasyona Hevbeş |
| Lijneya tîrêjên X | Bixwe |
| Panela Kontrolê | Rêzan |
| Sîstema elektromotorê | Jiecang |
| Woltî | 220V/110V |
| Pircarînî | 50Hz / 60Hz |
| Hêz û Kompaktî | 1.0 KW |
| Pîl | Erê |
| Doşek | Doşeka Bîranînê |
| Materyalê Sereke | 304 Pola Zengarnegir |
| Kapasîteya Barkirina Herî Zêde | 200 KG |
| Libersekînîn | 1 Sal |
Pêvekên Standard
| Na. | Nav | Hejmar |
| 1 | Ekrana Anesteziyê | 1 perçe |
| 2 | Piştgiriya Laş | 1 cot |
| 3 | Piştgiriya Destan | 1 cot |
| 4 | Piştgiriya Milê | 1 cot |
| 5 | Piştgiriya Lingan | 1 cot |
| 6 | Piştgiriya lingan | 1 cot |
| 6 | Destgirê Pira Gurçikê | 1 perçe |
| 7 | Doşek | 1 Setek |
| 8 | Kelepçeya Sazkirinê | 8 parçe |
| 9 | Kelepçeya Sazkirina Dirêj | 1 cot |
| 10 | Dûrdestiya Destî | 1 perçe |
| 11 | Xeta Elektrîkê | 1 perçe |