LEDD500700C+M behsa ronahiya odeya xebitandinê ya LED ya duqat dike.
Sîstema kameraya çêkirî û monitora daliqandî ya derveyî dikare ji bo armancên perwerdeyê were bikar anîn. Ew rê dide çavdêrîkirin û tomarkirina operasyonan.
■ emeliyata zik/ giştî
■ jinekolojî
■ emeliyata dil/ damaran/ sîngê
■ neştergeriya mejî
■ ortopedîk
■ trawmatolojî / acîl an jî
■ urolojî / TURP
■ ent/ Oftalmolojî
■ endoskopî Anjîografî
1. Sîstema Kamerayê
Kamera çêkirî ye, ne hewce ye ku wê bi komek çekên din ve daliqîne.
2. Ev ronahiya odeya emeliyatê wêneyan bi leza bilind û bi kalîteyek bilind digire û pêşkêş dike. Bi saya zoomê optîkî yê 10X, wêne dikarin ji her alî ve werin dîtin.
3. Ev ronahiya odeya emeliyatê dikare emeliyatê jî tomar bike. Ew dikare ji bo mebestên perwerde û xwendinê were bikar anîn.
Sîstema Çavdêriyê
1. Bi weşana emeliyatê, ronahiya odeya emeliyatê ya LEDD500700C+M dikare bihêle ku karmendên klînîkê pêşveçûna we bêyî ku qada sterîl bişkînin bişopînin.
٢. Ronahiya odeya emeliyatê bi kamera û monitora çêkirî dîmenek jor a serê emeliyatê peyda dike da ku tîma we ya emeliyatê bikaribe prosedurên emeliyatê li çaraliyê cîhanê parve bike.
Parametres:
| Kamîra | |
| Çareserî | 210 megapîksel 1920(B)X 1080(V) |
| Moda ragihandinê | RS232 |
| Protokolên ragihandinê | HITACHI / SONY VISCA |
| Girêdan | Lihevhatina LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) 110/LVDS 30P |
| Cureyê sensorê | 1/2.9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Moda skenkirinê | Skenkirina Pêşverû |
| Sîstema Roj û Şevê | Reng/reş û spî/otomatîk |
| Ronahîkirina herî kêm | Reng: 0.1Lux Reş û Spî: 0.01Lux |
| Moda senkronîzasyonê | hevrêzkirina navber |
| Derana vîdyoyê | sînyala dîjîtal |
| SNR | ≥50dB (AGC VEMIRÎ) |
| Nîsk | |
| IRCUT | Guhertina otomatîkî ya fîltera ducarî ya IRCUT |
| Lensên optîkî | 10X f=5mm~50mm |
| goşeya zeviyê | Bilindahî: 51.8° (R) ~ 5.86° (T) V: 39.1° (R) ~ 4.4° (T) |
| Karkirin | |
| moda ekspozyonê | IM |
| hevsengiya spî | Otomatîkî |
| Moda Fokusê | IM |
| kontrolê bi dest bixin | IM |
| Bandora Wêneyê | Otomatîk/reng/reş û spî/neyînî |
| fonksiyona neynikê | Piştgirî (neynika horizontal + neynika vertîkal) |
| gerandina wêneyan | Alîkarî |
| Dînamîkek Berfireh | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| perdeya elektronîkî | 1/30s~1/10,000s |
| rêjeya berevajî | Lêtê |
| têrbûn | Lêtê |
| Fonksiyona dijî-mijê | Alîkarî |
| Kêm | Alîkarî |
| Taybetmendiyên giştî | |
| Pîvan | 38.6 (W) * 41 (Bilindahî) * 64.6 (D) mm |
| Germahî/şiliya Kar | ﹣10℃~50℃%10%RH~60%RH |
| Germahî/şiliya Hilanînê | ﹣20℃~60℃,10%RH~80%RH |
| navê min | DC 12V ± 10% |
| xerckirina hêzê | 3.5W HERÎ ZÊDE |
| Giraniya net | 110g |
Lê gûhdarkirin
| Parametreya Sereke | |
| Mezinahiya ekranê | 21.5' |
| Moda Ronahîkirina Paşîn | LED |
| Qada Nîşandanê | 475.2mm(Firehî)×267.3mm(Bilindî) |
| Rêjeya Alîyê | 16:9 |
| Çareseriya Herî Zêde | 1920×1080 |
| Rengê Nîşandanê | 16.7M |
| Pîçeya Pîkselê | 0.2475(Bilindahî)×0.2475(V) |
| Ronahî | 300cd/م |
| Berevajiya Wêneyê | 1500:1 |
| Goşeya Dîtinê | 850/850/750/650 |
| Dema Bersivê | 8MS |
| Frekansa Zeviyê | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Têketin û derketin | |
| SDI IN | 1 |
| Derketina SDI | 1 |
| AV IN | 22(2×BNC) |
| AV DERKET | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| Têketina VGA | 1 |
| Têketina HDMI | 1 |
| Têketina YPbPr/YCbCr | 3(3×BNC) |
| Têketina RS232 (Vebijarkî) | 1 |
| Têketina deng | 1 |
| Derketina deng | 1 |
| Sîstema rengan | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Ziman | Çînî/Îngilîzî/Fransî/Almanî/Îtalî/Spanî/ |
| Navê min | |
| Erk | DC 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Hêza Standby | 5W |