Maseya muayeneya jineolojîk a elektrîkê FD-G-1 ji materyalên bi hêza bilind tê bikaranîn û li hember korozyonê berxwedêr e, ku ev yek ji bo paqijkirin û dezenfektekirina rojane ya nexweşxaneyê guncaw e.
Bilindahiya rûyê maseya muayeneyê, goşeya pişta panelê û lingê panelê dikarin bi guhêrbarê lingan werin verast kirin.
Amûrên pêvek temam in, û wekî standard, piştgirên milê, piştgirên lepikan, destgir, piştgirên lingan, û lavaboyên axê yên bi parzûnan hene.
Bingeha maseya muayeneya jineolojiyê avahiyek bi şiklê U digire, ku ji bo xebata rojane ya bijîşk cîhê tevgera ling û lingan peyda dike.
Ev nivîna emeliyatê ya muayeneya jineolojîk a bijîşkî, ne tenê ji bo muayeneyên jineolojîk, lê di heman demê de ji bo urolojiya mêran jî minasib e.
1.Doşeka Kefkirî ya Bêderz
Doşeka qalibkirinê ya maseya muayeneya jineolojîk a elektrîkê teknolojiya herî dawî ya kefkirina bênavber bikar tîne, ku rehetiya nexweş bi girîngî zêde dike.
2.Materyalê Berxwedêrê Korozyonê
Hemû bergê maseya muayeneya jineolojîk a elektrîkî ji materyalên çêtir têne çêkirin, ku li hember korozyonê berxwedêr in, paqijkirin û dezenfektekirina wan hêsan e.
3. Guhêrbarê Pêyan
Bi guhêzkerek lingê ve hatî çêkirin, tevgerên cihêreng ên maseya muayeneya obstetrîkê bi nermî kontrol dikin.
٤.Aksesûarên Piralî
Ji bilî palgeha milê ya standard, kemerên milê, destgirt, palgeha lingan, pedalên lingan, lavaboya çopê, çiraya muayeneya jineolojîk an kursiya bijîşk jî vebijarkî ne.
Parametre
| CinsŞanî | Maseya Muayeneya Jineolojîk a Elektrîkî ya FD-G-1 |
| Dirêjahî û Firehî | 1800mm * 550mm |
| Bilindahî (Jor û Jêr) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Berevajî Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Plaqeya Piştê (Jor û Jêr) | 60°/10° |
| Sîstema elektromotorê | Jiecang |
| Woltî | 220V/110V |
| Pircarînî | 50Hz / 60Hz |
| Hêz û Kompaktî | 1.0 KW |
| Pîl | Erê |
| Doşek | Doşeka bêderman |
| Materyalê Sereke | ABS |
| Kapasîteya Barkirina Herî Zêde | 150 KG |
| Libersekînîn | 1 Sal |
SstandardVêra
| Na. | Nav | Hejmar |
| 1 | Piştgiriya Destan | 1 cot |
| 2 | Plaqeya Lingan | 1 Setek |
| 3 | Doşek | 1 set |
| 4 | Destik | 1 cot |
| 5 | Guhêrbarê Pêyan | 1 Setek |