1.Pozîsyona Ultra-Nizm
Bilindahiya herî kêm a maseya emeliyatê ya oftalmolojiyê dikare heta 500 mm were verast kirin. Sîstema ajotina elektromagnetîk a navdar di dema xebitandinê de aram, pêbawer û bê deng e. Ew ji bo oftalmolojî û emeliyata ENT vebijarka çêtirîn e.
2.Plaqeya Serî ya Rakirî
Plaqeya serî ya jêbirin bi hêsanî bi amûrên mekanîkî tê kontrol kirin.
Sêwirana konkav a li nîvê balîfa serê nivînan pêdiviyên ergonomîk bicîh tîne.
3. Rûyê fireh
Firehiya rûyê dikare bigihîje 550 mm, ku dihêle nexweş bi rehetî li ser wê razê.
4. Guhestina Pêyê ya Nerm
Goşeya plakaya piştê û plakaya lingê dikare bi rêya guhêrbarê lingê were verast kirin, ku ji bo bijîşk hêsan e ku pozîsyona nexweş di dema emeliyata oftalmolojiyê de li gorî pozîsyona herî îdeal biguherîne.
5. Firîna Petalê
Frenên pedal ên mekanîkî zûtir, rehettir, ewletir û pêbawer in.
6. Kursîya Doktorê Bijarte
Kursîya bijîşk dikare destgirt, piştgir û bilindahiya kursiyê eyar bike.
Parametre
| Modela Babetê | Maseya Xebatê ya Elektrîkî ya Oftalmîkî ya TDG-2 |
| Dirêjahî û Firehî | 2080mm * 550mm |
| Bilindahî (Jêr û Jor) | 700mm / 500mm |
| Plaqeya Serî (Jor û Jêr) | 45°/ 90° |
| Plaqeya Piştê (Jor û Jêr) | 45°/ 20° |
| Plaqeya Lingan (Jor û Jêr) | 45°/ 20° |
| Xêzkirina asoyî | 300mm |
| Sîstema elektromotorê | Jiecang |
| Woltî | 220V/110V |
| Pircarînî | 50Hz / 60Hz |
| Hêz û Kompaktî | 1.0 KW |
| Pîl | Erê |
| Doşek | Doşeka Bîranînê |
| Materyalê Sereke | 304 Pola Zengarnegir |
| Kapasîteya Barkirina Herî Zêde | 200 KG |
| Libersekînîn | 1 Sal |
Pêvekên Standard
| Na. | Nav | Hejmar |
| 1 | Çîpa Înfuzyonê | 1 Setek |
| 2 | Tabloya Destan | 1 Cot |
| 3 | Tepsiya Amûran | 1 Setek |
| 4 | Kelepçeya Sazkirinê | 1 Setek |
| 5 | Doşek | 1 Setek |
| 6 | Guhêrbarê Pêyan | 1 Setek |